wiadomosci ze swiata z wczorajszego dnia

wiadomosci ze swiata z wczorajszego dnia

Codzienne działania

Podczas gdy ludzie w naszym otoczeniu mają wpływ na nas, my jesteśmy odpowiedzialni za postawę nosimy. Oto kilka rzeczy, które możemy zrobić każdego dnia, aby utrzymać i rozpowszechniania pozytywnego i świeże podejście:

uśmiech!

wyjść na zewnątrz!

wiadomosci ze swiata z wczorajszego dnia

zrobić coś kreatywnego!

Działania te będzie Cię psychicznie kondycję i pomaga utrzymać korzystną perspektywę.

Wskazówki dla Liderów

Dołącz do grupy swoich rówieśników liderem i dostać linki do artykułów, usłyszeć wiadomości, dzielić się swoimi dylematami i zadawania pytań w naszych grupach na LinkedIn i Facebook.

wiadomosci ze swiata z wczorajszego dnia

Dla liderów, ważne, aby pamiętać, że nastawienie jest zaraźliwe! Oznacza to, że swoją postawą. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pozytywnie wpłynąć na morale i klimat w organizacji:

zarządzać swoimi emocjami tak, że nie jesteś znalezienie bardziej sfrustrowani i utraty kontroli

reagowania na sytuacje w sposób, który będzie miał pozytywny wpływ.

Nancy Schill, M. A. Jest założycielem i wykonawczy trener Wykonawczej Inteligentna Coaching. Przez ponad 10 lat Nancy została pomaga pojedynczym osobom i zespołom identyfikację ich osobistych i biznesowych celów. Nancy tworzy synergię w miejscu pracy dla swoich klientów poprzez executive coaching i szkolenia i nadal mieć czas, aby cieszyć się jej konia, dwa koty i inne pasje. Współpracuje z jej współpracowników i przyjaciół w Bootstrap Network, społeczności open-source dla przedsiębiorców i Haute Biznesu, sieci lokalnej działalności kobiet. Nancy pisze miesięczny biuletyn, prowadzi przemówień i seminaria, i jest opisywany pisarza magazynu AlphaWomen.com i Austin Business District. Ona jest w procesie tworzenia szereg programów szkoleniowych wideo w celu wspierania przedsiębiorstw i ich wyborców.

Artykuł dzięki: suszenie.com/start/osuszanie-lodz