wiadomosci ze swiata wielka brytania

wiadomosci ze swiata wielka brytania Innym ulubionym wśród kierowców samochodów jest wyciągnąć przed nadjeżdżającym pół, nie rozumiejąc, że pojazd o masie 80.000 funtów nie można „zatrzymać na bilon.” Również opinia publiczna zdaje się nie rozumieć o ślepych plamek na ciągniku z przyczepą, zawsze starając się „wycisnąć” wokół nich dotrzeć.

Szkolenie kierowca ciężarówki pokazuje nam, że średnia samochodowe podróże w 60 mph na dobrych warunkach drogowych, pokrywa 88 stóp na sekundę.niemiecka kawa To zajmie, że Automobile 271 stóp w celu osiągnięcia kropkę. 80.000 funtów semi ciągnika przyczepa porusza się 60mph weźmie 426 stóp, aby przestać! Wielkość pół platformie sprawia wrażenie, że porusza się wolniej, niż jest w rzeczywistości. Wiele lat temu miałem starsza pani wyciągnąć wprost przede mną, a ja ledwo Wiertnica zatrzymany przed uderzając w nią. Wstrząśnięty, zatrzymała się i wysiadł z samochodu i obficie przeprosił za swoje czyny. Wiesz, co mi powiedziała? Ona stwierdziła, że ??myślała, ponieważ był „18 Wheeler,” że miałem 18 hamulce! To pokazuje, edukacji dla ogółu społeczeństwa.

Truck kariery jazdy muszą nieustannie obejmują umiejętności Szkolenie kierowców ciężarówek potrzebnych w tym ważnym aspektem naszej gospodarki. Szkolenie i umiejętności spadnie na profesjonalnym kierowcą. Ogół społeczeństwa nie będzie trochę czasu, aby kształcić się na temat mechaniki ciągnika z przyczepą. Do publicznej wiadomości, chciałbym poinformować, że gdy pojawi się dużą ciężarówkę tailgating inny pojazd, należy zadzwonić na policję i zgłosić je. Stanowią one zagrożenie dla ciebie i dla mnie. Oto kilka faktów z 2005 roku, ostatni dostępny:

wiadomosci ze swiata wielka brytania

Duże ciężarówki biorące udział w śmiertelnych wypadkach – 4,932

Śmiertelne wypadki wynikające z tych wypadków – 5,212

wiadomosci ze swiata wielka brytania

Non-śmiertelnych wypadków – 139,772

Urazy w wypadkach – 91,824

W lato nadchodzi i szkoła się zawodowi kierowcy muszą, jak zawsze, będzie gotowy i chętny do być bardzo ostrożnym i jechać bezpiecznie.Zachować następującą dystans i pamiętaj, że rodzina w samochodzie przed tobą, może być własne.

Artykuł dzięki: