wiadomosci ze swiata pilki noznej

wiadomosci ze swiata pilki noznej

Wybór kariery lub Zawód Korzystanie BaZi

Jednym z najczęstszych rodzajów pytanie otrzymuję jako Fengshui, Bazi i Zi Wei Dou Shu (ZWDS) praktyka jest taka, że ??wywoławcza jaki rodzaj kariery lub zawodu im odpowiada. Rzeczywiście chiński Astrologia Sztuka ZWDS i Bazi jest w stanie dokładnie określić rodzaj kariery, która pasuje do większości osoby, ponieważ może powiedzieć nam osoby charakteru, zdolności, zainteresowań i szczęścia.torby reklamowe z nadrukiem

Mam jednak zauważyć, że istnieje bardzo niewiele praktycy Bazi, które są w stanie dokładnie doradzić swoim klientom, co jest bardzo korzystne dla nich zawodu. Skąd takie dokładne narzędzie astrologiczna skończyć w takim opłakanym stanie? Główną przyczyną tego problemu wynika z tych lekarzy Bazi upadających zrozumieć kontekst dla których zasady tej sztuki starożytnej zostały utworzone.

Starożytne Chiny Bazi praktycy klasyfikuje wszystkie oferty w ramach 5 kategorii elementów składających się z drewna, ogień, ziemia, metal i woda, dopasowując kluczowych cech pracy do metafizycznych właściwości żywiołów tych 5 elementów. Podczas takich czasach średniowiecznych, mieli co najwyżej 72 rodzajów pracy, które mogą być dalej pogrupowane w 5 głównych typów składający się z biznesmen, rolnik, rybak, urzędników państwowych i pracowników naukowych. Stąd klasyfikacji każdego zawodu w ramach 1 5 elementów jest prosty wtedy.

Będą kontynuować czytać wykresy Bazi swojego klienta i określić ich korzystne elementy. Wreszcie, będą one doradzić tych klientów do podjęcia pracy wymienione w kategorii ich korzystnego elementu. Należy również zauważyć, że tempo życia ludzi mieszkających w starożytnych Chinach jest spokojny i myślenia to nie jest tak dużo o co duże pieniądze ale o kierowanie nie tak gorączkowy życie.

Blokada Niestety większość z tych Bazi praktyków kopiujesz takie starożytne praktyki Bazi, magazynowych i beczkę bez większego zrozumienia kontekstu i modyfikując go w zależności styl życia i sposób myślenia współczesnego społeczeństwa, a także dużo bardziej skomplikowany zakres zawodów.
Artykuł dzięki: