wiadomosci ze swiata i kraju prasowka

wiadomosci ze swiata i kraju prasowka

Jak możesz wiedzieć, czy to jest pustelnik brunatny w rogu sufitu

Pierwszy raz prawidłowo rozpoznała pustelnik brunatny zaskoczył mnie. Nie miałem pojęcia, że ??tak naprawdę nie wiedział, co wyglądało jak pustelnik.

Entomolog firma dołączyła do mnie na temat inspekcji jednego z moich budynków szpitalnych. Jak świeciły latarkę w szafkach dostrzegłem ruch. Patrząc bliżej zauważyłem pająka, który odsunął się od belki w świetle za każdym razem, kiedy skierował światło w jego kierunku.

Nogi wyruszył alarm psychiczne. Zadzwoniłem do entomolog i zapytał, czy pająk był pustelnik brunatny. Sprawdził, że to było.

To pierwszy pustelnik kiedykolwiek widział żywe.

Spędziłam trochę czasu, patrząc na zdjęcia, a studiując martwe pająki przez mikroskop w biurze zwalczania szkodników. Widocznie te wysiłki spalone pustelnik brunatny obraz do mojego mózgu, więc mogłem rozpoznać jednego bez uzyskiwania zbyt blisko.

Pamiętam myśląc, że nogi pająka są wyjątkowe, i że pamięć jest co wywołało podejrzenia, że ??pająk w tym budynku szpital był odludkiem.

Owad ten ma bardzo długie nogi. Kąt one w górę od ciała, i zrobić zakrętu kolana jak z powrotem w kierunku ziemi.

Ciało Pustelnik jest długa i wąska. Jego kolor jest, jak sama nazwa wskazuje, brązowy. Na jego powrót jest kształt skrzypiec (lub ryba). Kształt ten jest powodem czasami usłyszeć ludzie nazywają to Fiddler Spider.

Większość pająków miałem doświadczenie z moich dni przed zwalczania szkodników mają krótkie, organów tłuszczu.

I nadal natknąć informacji, które twierdzi, pustelnik brunatny żyją w południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych. Kiedy zacząłem pracować dla firmy zwalczania szkodników entomolog powiedział mi, że pustelnik brunatny pojawił się tylko w miejscach, gdzie mało kto kiedykolwiek odważył.

Nie ma mnie długo, aby zrozumieć, że nie było to prawdą.
Artykuł dzięki: