wiadomosci ze swiata gazeta polska

wiadomosci ze swiata gazeta polska

Praca kierowcy ciężarówki – nietradycyjne Rekrutów poszukiwanych Truck Driving Praca

Dla wielu z największych tego kraju firmami przewozowymi, zmniejszając obroty i zachowania kierowców ciężarówek jest podstawowym składnikiem pozostała opłacalna. Zawodowy kierowca ciężarówki rynek Basen pracy jest ścisły hotel Narvil – okolice warszawy miało to miejsce w 20 lat, a wskaźnik rotacji w dużych firmach przewozowymi przekracza 100%, zgodnie z American Trucking Association.

Najnowsze statystyki wskazują segment długodystansowych z branży transportu ciężarowego ma krajowy niedobór 20.000 kierowców. Przewiduje niedobór wzrośnie do 111.000 w roku 2014, biorąc pod uwagę obecne tendencje demograficzne. Poważny niedobór kierowców zaszkodzi gospodarce Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ciężarówki przewozu więcej niż 75% towarów krajowych, które spożywamy na co dzień, a nie na tyle dobrze wyszkolonych kierowców ciężarówek do ciągnięcia produkty narodu, konsumenci będą podlegać niespodziewanych opóźnień na tych pozycji oboje chcą i potrzebują. A jeśli racja podaż / popyt nadal prowadzić ciągłego niedoboru, kompensacja będzie nadal rosnąć, aby znaleźć i utrzymać dobrą talent kierowcy ciężarówki. W rezultacie będą wszyscy widzimy wyższe ceny we wszystkim możemy zakupu.

Przemysł ładunków przyznaje, że ma krytyczny problem i skupia się na nowych, twórczych strategii rekrutacji w celu zwiększenia poziomu wnioskodawców kierowca ciężarówki CDL i zatrudnić nowych ludzi w branży, która utrzymuje nasze przeprowadzki gospodarki. Aby wypełnić zwiększonego popytu ciężarówki jazdy CDL pracy, firmy transportowe i ciężarowych szkół nauki jazdy są atrakcyjne dla grup demograficznych, takich jak kobiety, emerytów i zespołów mąż-żona, która tradycyjnie nie pasuje do stereotypu trucker. Kobiety są chyba najszybciej rozwijającą się grupą w tej dziedzinie.
Artykuł dzięki: