wiadomosci ze swiata w jezyku angielskim

wiadomosci ze swiata w jezyku angielskim Zadzwoń do nas, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć najlepszą drogę do przodu.

Popieram kadry kierowniczej pracujących dla międzynarodowych korporacji w Chinach, którzy brak obecności wykonawczą do skutecznego wpływania kluczowych interesariuszy. Chociaż te kadry są bardzo inteligentny, bardzo kompetentny i bardzo zdolny, kluczowy kawałek brakuje. Ich umiejętności komunikacyjne wykonawcze wymagają polerowania.

wiadomosci ze swiata w jezyku angielskim

Pomogę kierownictwo zbudować solidne podstawy w komunikacji wykonawczej tak, że są one w stanie lepiej myśleć, mówić i zachowywać się jak lider ustalania i wdrażania strategii.

wiadomosci ze swiata w jezyku angielskim

Pobierz przemawiać Wykonawczego Programu Presence, które systematycznie pomaga kierownictwo myśleć, działać i komunikować się jak lider w http://warwickjohnfahy.com/warwick2009-02/services/speak-out-with-executive-presence-program/.

Aby sprawdzić, czy ten program jest dla Ciebie, zadzwoń Warwick zarezerwować bezpłatne wykonawczy Presence Sesja Strategia na +86 21 6101 0486. Celem tej sesji jest pomóc uzyskać większą jasność, gdzie chcesz iść i wyzwania, masz coraz tam. Będziemy także rozmawiać z usług Mam do zaoferowania i sprawdzić, czy to co robię może pomóc tam, gdzie chcesz iść.

Artykuł dzięki: