wiadomosci ze swiata ostatni tydzien

wiadomosci ze swiata ostatni tydzien Rzeczywiście skrzypce kształt był na tym pająki powrotem.

Od tego momentu miałem wyraźne i trwałe, obraz brązowymi nogami samotnikiem w mojej głowie. To obraz, który nigdy nie wyblakły, widzę to tak oczywiste jak dzisiaj zrobiłem tego dnia – prawie 10 lat temu.

Ten obraz uratował mnie od wielu ukąszeń przez lata.

Pewnego razu otworzył małe pudełko, zajrzała i widzieli, co myślałem, że zestaw tych nóg scurrying na okładce. Rzuciłem pole, umieścić w nim płytę kleju i wykorzystywane długiego narzędzia przenieść elementy wewnątrz dookoła. Kilka chwil później miałem dwa pustelnik brunatny uwięzionych na tej płycie kleju. Kilka stóp dalej wzdłuż ściany Otworzyłem kolejne pole do wykrycia kolejnego samotnik w rezydencji. Mam ten jeden na płytkę z klejem też.

wiadomosci ze swiata ostatni tydzien

Jeśli widzisz pajęczyn w całym domu, uważać na ich zbliża. Pustelnik brunatny są wszędzie te dni. Znalazłem je w wannie, a często w mojej pamięci stodole.

Znajdź kilka zdjęć z tych pająków; zapoznania się z tym, jak wyglądają ich nogi. Uzyskać obraz tych nóg stałych w głowie na tyle dobrze, że przynajmniej rozpoznać potencjalne pustelnik brunatny jeśli zobaczę.

Nie zaryzykować na uzyskanie zbyt blisko tych pająków. Ich ukąszenia jadowitych zostawiają cię rzęsiste ran, które nie uleczy szybko, a czasami rozprzestrzeniać się za pośrednictwem ciała.

wiadomosci ze swiata ostatni tydzien

Kiedy myślisz, że widzisz zrozumieć, że pewnie ma rodzinę. Prawdopodobnie należy traktować cały swój dom, aby zminimalizować zakażenia.

Joseph Jackson jest doświadczonym technikiem zwalczania szkodników i autor SPIDER riddance Jak Guide do wykonywania zrób to sam zwalczania szkodników za kontrolowanie pająki.

Jeśli chcesz bardziej kompletny sposób zarezerwować dla do-it-yourself zwalczanie szkodników zobacz bug riddance, myszy i szczurów Too!

Artykuł dzięki: