wiadomosci ze swiata chrzescijanskiego

wiadomosci ze swiata chrzescijanskiego

Jak będzie Health Insurance Marketplace (Exchange) wpływa na Ciebie

Wierzcie lub nie, 2013 jest w połowie skończona. Jak zaczynamy 2. połowę roku, istnieje kilka dużych zmian, które mogą wpłynąć na nadchodzące, czy zdajesz sobie sprawę, czy nie. To nie było tak dawno temu, kiedy mieliśmy duże podziały w naszym kraju nad reformą służby zdrowia i biegiem PPACA (Obama opieki) w roku 2010.http://jakubisiak.pl/ Od tego czasu nastąpiły niewielkie zmiany zachodzące w branży ubezpieczeń zdrowotnych, a najprawdopodobniej, ubezpieczenie zdrowotne. Jednak wiele z tych zmian nie przeszedł niezauważony przez większość ludzi.

To wszystko się zmieni! Od 1 stycznia 2014 roku, cztery z największych zmian w przepisach reform są ustawione mają zostać wdrożone. To jest, gdy „gumowe spotka się z drogi”, a to wszystko idzie od teorii do praktyki. To, czy jest to duży sukces lub innego obciążenia finansowe dla naszego długu narodowego, tylko czas pokaże. Ale, co ważne teraz jest, aby zrozumieć, czego oczekuje się od Ciebie i / lub Twojej firmy i których decyzje są najlepsze dla Ciebie.

wiadomosci ze swiata chrzescijanskiego

W 4 Największe zmiany są następujące:

Indywidualne Mandate- PPACA wymaga od wszystkich amerykańskich obywateli i mieszkańców prawne do zakupu kwalifikowanego ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli nie, to trzeba będzie zapłacić minimalną grzywnę w wysokości 95 $ do 1% swojego dochodu gospodarstwa domowego. Grzywny wzrośnie w 2016 roku do 695 $ na osobę lub 2,5% dochodu aż do $ 2085.

wiadomosci ze swiata chrzescijanskiego

Gwarantowana Coverage zasięg nie może zostać odrzucona ze względu na wcześniej istniejących warunków. Dla osób, które nie były w stanie uzyskać pokrycie na indywidualnym rynku ze względu na wcześniej istniejących warunków zdrowotnych, będą teraz mogli uzyskać ten sam zasięg i cenę jak u zdrowej osoby w tym samym wieku (palacze opłata dodatkowa).

Ubezpieczenia zdrowotne Marketplace (Exchange) – dla osób indywidualnych i małych firm, rząd federalny oraz niektóre stany zapewni Exchange dostępu do ubezpieczenia zdrowotnego, oprócz tradycyjnej metody agenta ubezpieczeniowego / pośrednik.
Artykuł dzięki: