jakie sa najwazniejsze wiadomosci z kraju swiata

jakie sa najwazniejsze wiadomosci z kraju swiata

10 Znaki ostrzegawcze wasi przywódcy Lack Obecność wykonawczego

Przyszły sukces firmy zależy od mających liderów, którzy mogą poruszać się zmian. W razie wystąpienia tych objawów, Twój zespół jest najwyższej prawdopodobnie pod wydajne i nadszedł czas, aby podjąć działania.

Obecność wykonawczy jest cechą każdego udanego lidera. Zdolność do myślenia, działania i komunikowania się jak lider jest uziemiony z polerowanego umiejętności komunikacyjnych. Kierownictwo z obecności dostarczyć wyższą wydajność. Są one niezbędne dla ekipy rządzącej. Ludzie chcą pracować z nimi. Poprzez zapisanie i angażowanie najlepszych zasobów, zapewniają doskonałe rezultaty raz po raz. Rozważmy udanych kierownictwo takich jak John Chambers, dyrektor generalny Cisco od 1995 roku Chambers pokonał dzieciństwa dysleksja a dziś jego entuzjazmu styl komunikacji, który przenosi można zrobienia optymizm, pomógł prowadzić Cisco szczycie trudnych, szybko zmieniającej się branży i Chambers był wybrana w Harvard Business Review Top 5 najcenniejszych CEO w styczniu 2010 roku.

Kierownictwo bez obecności spadną jako liderów. Ich występy niskoenergetyczne wyświetlić braku zaufania i powodują widzowie dostroić się w ciągu kilku minut. Nie można myśleć na nogach lub skomponować jasne, atrakcyjne i motywujące wiadomości. Ich styl komunikacji frustruje starszych menedżerów, więc ich pomysły są ignorowane i opór.

Bez obecności wykonawczej ich wiarygodność cierpi. Są one mniej skuteczne w swojej roli, ponieważ walka, aby wkupić się od ważnych interesariuszy. Muszą pracować ciężej, aby zmiana nastąpi. Wątpliwość, frustracji i niepewności na pełzanie w.

Spójrz na te 10 znaków ostrzegawczych. Kiedy przywódcy brak obecności wykonawczą, gdy:

1. Czy zdenerwowana i roztrzęsiona przed menedżerów

Ludzie oceniają cię gdy mówisz.
Artykuł dzięki: