wiadomosci ze swiata z ostatnich 7 dni

wiadomosci ze swiata z ostatnich 7 dni

W rzeczywistości niektórzy agenci ubezpieczeniowi / agenci dostarczy plany zarówno wewnątrz i na zewnątrz federalnego lub stanowego Exchange. Dwa ważne punkty 1.) jednostka może kwalifikować się wyłącznie do dotacji i 2.), małe firmy mogą kwalifikować się tylko do małego biznesu ulgi podatkowej przez federalnych lub stanowych Exchange.dobry dj w kielcach Zapisy na giełdach otwiera się 1 października tego roku.

Płać lub Play sprawowania rządów, Dla firm z 50 (FTE / pełny etat) pracowników lub więcej, niedrogi „minimum niezbędne pokrycia” plan zdrowia musi być dostarczone do swoich pracowników lub zapłacić grzywnę. Jeżeli firma nie zapewnia wykwalifikowaną pokrycie, kara będzie mniejsza od ($ 2000 krotności # pracowników F / T minus 30) lub ($ 3000 krotności # pracowników F / T, które otrzymać dotację na pokrycie przez Giełdę) , Kara ta jest ustalana co miesiąc, więc zapłaci 1/12 kwoty te razy # miesięcy nie są zgodne.

wiadomosci ze swiata z ostatnich 7 dni

Są to największe, ale daleko od jedyne zmiany, które nadchodzą w roku 2014. Jak będzie mieć wpływ? Czy wiesz, że najlepszym podejściem do podjęcia ? Dla niektórych może nie być widać dużej różnicy. Dla osób indywidualnych i firm, które chcą odpowiedzi na swoje pytania, moja propozycja jest mówić o agent / pośrednik, który będzie zapewniającej pokrycie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Exchange porównać swoje możliwości i pomoże podjąć najlepszą decyzję.

Artykuł dzięki: