wiadomosci ze swiata trzesienie ziemi

wiadomosci ze swiata trzesienie ziemi

Jego niemal trudno uwierzyć, w tym zaawansowanym społeczeństwie, w którym żyjemy, że istnieje ponad 47 milionów Amerykanów bez ubezpieczenia medycznego. Co 5 lat kolejne 3 miliony Amerykanów są dodawane do tej dobry rehabilitant kraków listy.

Przyczyny tej tragedii są przede wszystkim ze względu na erozję programów ubezpieczeń pracowników opiera. Pracodawcy po prostu mają trudności z finansowania tych programów ze względu na wzrost kosztów ubezpieczenia zdrowotnego i niższych zysków. Zostało 6. prosto roku cięć świadczeń dla posiadaczy pracy w ciągu 6 lat.

Prawdziwa tragedia tego zaniedbania Healthcare są dzieci, które mają przetrwać na medycynie masowej produkcji poprzez Medicaid. W Kalifornii Tylko 600.000 więcej dzieci stracił ubezpieczenie zdrowotne w latach 2000 i 2006. Należy uznać tragiczne okoliczności jesteśmy i być aktywną rolę w pomaganiu, aby ją poprawić. Jak można największy na świecie i największym Nation być skierowane w cztery oczy światowej kraj kryzys 3rd Healthcare? Dwa słowa … Lobbyści farmaceutyczne! Lek może być oznaczony w tysiącach cen procent prostu dlatego, że ktoś gdzieś został podarowany wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać tańsze leki w zatoce.

Niezależnie od powiązań politycznych, upewnij Healthcare zreformować część procesu wyborczego, jak to tylko korzyści zarówno Tobie i Twojej rodzinie. Napisz kilka listów do swoich kongresmanów i senatorów. Jeśli jesteś pisarzem, należy zaoferować wkład do redakcji gazet, zarówno lokalnych i krajowych. Proszę pamiętać, że w takim tempie spadku, w ciągu 10 lat połowa naszego narodu będzie bez ubezpieczenia zdrowotnego.

W tym czasie, ważne jest, aby wyszukać i wybrać najtańszy Health Care Provider. Można to osiągnąć jedynie poprzez własne badania. To oczywiście dotyczy wszystkich zakładów ubezpieczeń; Własność, Życie, Auto oraz Flood.

Artykuł dzięki: