wiadomosci ze swiata gazeta wyborcza

wiadomosci ze swiata gazeta wyborcza

Jest to, że pustelnik brunatny w rogu sufitu

Pustelnik brunatny wydaje się tak obfite w tych dniach, że je zobaczyć budowę wstęg całym domu, a większość ludzi nie ma pojęcia, że ??pająk oni patrząc jest odludkiem.

Pająki są pająki – prawda?

Kiedy zaczynałem pracę jako technik zwalczania szkodników nie miałem pojęcia, co wyglądało jak pustelnik brunatny. Och, wiedziałem, że mają skrzypce oznakowanie na plecach kształcie, ale trzeba się naprawdę blisko do pająka, zanim będzie można uznać, że znak.

Jeśli masz tak blisko, że jesteś cała masa bliżej niż wymagania bezpieczeństwa.

wiadomosci ze swiata gazeta wyborcza

Mój pierwszy miesiąc jako technik Pracowałem z innym tech jako stażysta, odwiedzając szereg klientów i nauczyć się kontrolować i leczyć za szkodniki. Mój instruktor i entomolog mieszkaniec firmy zwalczania szkodników, powiedział mi, że pustelnik brunatny nie były zagrożeniem tu, w stanie Indiana.

Prawda szybko okazało inaczej, i szczęście był ze mną, kiedy dowiedziałem się, że prawdę.

Podczas mojego stażu Uczyłem lokalnych szkodników i ich zwyczaje, a jedną książkę czytałem miał zdjęcia pustelnik brunatny. Dałem im nie więcej niż spoglądając wygląd, ale te krótkie spojrzenia zakotwiczone rozmyty obraz w moim umyśle, że ustawiony alarm off po raz pierwszy tak naprawdę widział odludkiem w jednym z budynków mojego klienta.

To było w piwnicy poważnej szpitala, który zrobiłem mój pierwszy pustelnik obserwacji. Jak spojrzałem na pająka poruszającego się wokół swojej stronie coś o nogach wydawało znajome. Dla mnie nogi pustelnik brunatny są charakterystyczne; są one bardzo długie i smukłe. Pamiętam, że pomyślałem w czasie „, który wygląda jak tych zdjęciach widziałem od pustelnik brunatny”.

Złapałem tego pająka na pokładzie kleju, wziął go z powrotem do firmy ze mną, a miał na to patrzeć przez mikroskop tego wieczoru.
Artykuł dzięki: