wiadomosci z kraju i ze swiata wideo

wiadomosci z kraju i ze swiata wideo

Kierowca Szkolenie Ciężarówka zapobiegania wypadkom

szkolenia Kierowca ciężarówki jest jednym z najważniejszych czynników należy wziąć pod uwagę przy rozważaniu przyszłość w kierowcy ciężarówek kariery. Wiele osób uważa, że ??po trzytygodniowej oczywiście, że są gotowi do walki z drogi jako operator pojazdu 80.000 funtów. Rzeczywistość szybko wkrada.. .sometimes na poważne koszty. Znacznie więcej jest potrzebne umiejętności niż tylko skoki w siedzeniu kierowcy i przechodząc przez oprzyrządowania.

Według doniesień z systemu Fatality Analysis Reporting (FARS) i Systemem Informacji Silnik Carrier Management (MCMIS), wypadków z udziałem dużych ciężarówek rosną. Niestety, liczba ofiar śmiertelnych wypadków samochodowych przez duże są również rośnie. Jak poruszać się w miesiącach letnich, a szkoła wypuszcza dla naszych dzieci w całym kraju, zawodowi kierowcy powinni być świadomi i podjąć dodatkowe środki ostrożności podczas jazdy.

wypadki ciężarówek na pierwszych stronach gazet. Jeśli ktoś miał spojrzeć na cały obraz, będzie faktycznie zobaczyć, że najbezpieczniejszym kierowcy na drodze jest zawodowym kierowcą ciężarówki. W przeważającej części, średnie zawodowe kierowca ciężarówki 130.000 mil rocznie, w porównaniu do 15.000 mil rocznie dla kierowcy samochodu. Istnieje wiele dostępnych statystyk pokazuje analiza awarii, ale normalnie nie wyjaśnia, kto był faktycznie winy. Znaczna większość czasu, wypadek lub awaria z winy kierowcy samochodu. Powodem jest to, że kierowcy auto po prostu nie zrozumieć mechanikę prowadzenia dużego pojazdu silnikowego. W rzeczywistości, zgodnie z Federal Highway Administration i National Highway Traffic Safety Administration i, fatality awarii pomiędzy samochody i duże ciężarówki z winy kierowcy samochodu. , , 71% czasu!

Zbyt często nasze mniejsze części licznik będzie zboczenie z przodu duża ciężarówka nagle zmniejszając ich drogę hamowania lub „bezpieczne” dystans, powodując kolizję tylne-ended.
Artykuł dzięki: