napisz jakie wiadomosci o malej ojczyznie

napisz jakie wiadomosci o malej ojczyznie

7. Choke podczas ważnych prezentacji

Oczekuje się, że kierownictwo do przyspieszenia i wykonywać podczas ważnych spotkań. Niestety, wielu menedżerów pozwól trema przeciągnij je w dół. Zapominają, ich przesłanie, wahaj się i jąkać poprzez ich prezentacji i zamrozić podczas odpowiadania na pytania. W oczach widowni wyższego szczebla, natkną się jak nieprzygotowany, nieprzekonujące i niepewne.

CEO niedawno używane jednego z naszych technik prób, które odciągnęły go od tego, co może pójść źle i pozwoliła mu skupić się na swojej kluczowej celu. To pozwoliło mu lepiej radzić sobie w spotkaniach wysokiego ciśnienia i utrzymać się na torze.

8. Winy kultura i język zbyt często

Nawet udane kierownictwo wymówek. Najczęstsze wymówki wśród Chiny oparte międzynarodowych menedżerów jest to, że różnice kulturowe i Znajomość języka powodować nieefektywną komunikację. Bez wątpienia kultura odgrywa ważną rolę w komunikacji. Jednak często jest nadużywane jako przyczynę nieporozumień wśród menedżerów. Kierownictwo z obecnością potrafią ważyć aspekty kulturowe przed prezentacją i pozwalają im bez rozcieńczania swoją wiadomość lub dźwięk.

W Chinach na bazie specjalistów, mamy często wspierają kierownictwo, jak menedżerów z krajów, w wyjściu z tej koleiny. Wielu z nich uważa, że ??ich pokornie Znajomość języka lub brak granicą badania jest główny powód, dlaczego nie mogą uzyskać ich przesłanie do menedżerów wyższego szczebla, ale często mają podobne problemy w ich ojczystym języku. My wtedy skupić się na podstawowych umiejętności komunikacyjnych, które mogą pomóc wykonawczej stać się bardziej wokalna i proaktywne.

9. Czy nieświadomi ich wpływu komunikacji

Kiedy menedżerowie są świadomi ich styl komunikacji, są głusi na świecie. Oni natknąć się sztywny, bo trzymać się jednego stylu dla wszystkich ustawień.
Artykuł dzięki: