najwazniejsze wiadomosci ze swiata dzisiaj

najwazniejsze wiadomosci ze swiata dzisiaj Było to o wiele lepszy od swojego poprzedniego podejścia statystyk odczytu z karty indeksowe.

5. Pomyśl przedstawianie jest PowerPoint

Wielu dyrektorów marnować czas podejmowania ważkie slajdów pokładem zamiast funkcji jednym preparacie, który jest naprawdę skuteczny: próba.

najwazniejsze wiadomosci ze swiata dzisiaj

Dyrektorzy, którzy dokonując próby i czytania slajdy na swoim komputerze dostarczyć nudne, przyziemne i nieciekawy prezentacje. Najlepsze kierownictwo połączyć cały mózg myśli w swoich prezentacjach z historią linii, przepływu i anegdoty wraz z odpowiednie fakty, liczby i zjeżdżalniami.

Ogólny manager z silnym zapleczem technicznym zrozumiał, że musi przełamać złe nawyki nagromadziły się w ciągu dziesięcioleci. Stanął za pomocą szkiełka do trzech months- poważny skok wiary. Następnie skupił się na jego wiadomości i dostał komfortowe rozmowie z zaledwie kilku dobrze zaprojektowanych slajdy, które były wizualne i niezapomniany. Zmiana była dramatyczna i stał się wzory do naśladowania dla innych menedżerów.

najwazniejsze wiadomosci ze swiata dzisiaj

6. Pojawiają wymijające i niepewny, kiedy zadawane pytania

Niektórzy menedżerowie mają tendencję do wędrówka wokół tematu zanim wyrażą swoje zdanie. Ta skłonność gorzej, gdy do czynienia z bardzo bezpośredni, agresywny styl pytające mające na celu zastraszenie kierownictwo, którzy często są sekretarkami w drugim języku. Dyrektorzy, którzy nie mogą poradzić sobie z tą presję cierpią z powodu stresu, lęku i załamania zaufania. Kierownictwo z obecności są w stanie poradzić sobie trudne pytania i dostarczyć ostrych, zwięzły i efektowne odpowiedzi na nawet najtrudniejszych pytań.

Dyrektora finansowego w firmie prowadzącej chemikaliów specjalistycznych, pomimo bycia ekspertem w swej funkcji i przemysłu, był przeciążony, gdy globalne kierownictwo opalane pytania na niego. Zastosowanie technik multimedialnych, pomogliśmy mu zachować spokój i składa się natomiast w świetle reflektorów.

Artykuł dzięki: