jakie to sa wiadomosci gospodarcze

jakie to sa wiadomosci gospodarcze Bardziej doświadczeni kierowcy zlokalizowaniu tych firm. Przekonasz się, że te liderów branży nie mają problemu z brakiem kierowców. Firmy przewozu ładunków, które nadal nadużywają kierowców przez niskie wynagrodzenia, niskie mil, nie zachęcając do domu i tak dalej, są tymi, płacz „brakiem kierowców.”

firmy transportowe posiadające kłopoty z rekrutacją kierowców są zwykle te, które:

Posiada skalę płac poniżej normy przemysłu

Traktuje ich kierowców bez szacunku

Działa źle utrzymany sprzęt

Ma nastawienie, że kierowcy są „bez liku”

Logika podpowiada, że ??jeśli firma ładunków rzeczywiście uważa, że ??niedobór kierowca ciężarówki istnieje, to będzie ciężko pracować, aby utrzymać sterowników mają. Tysiące profesjonalnych kierowców ciężarówek cieszyć się nad stylem życia przewozowej drogowego. Głównie po części dlatego, że znaleźli najlepsze miejsca pracy kierowcy ciężarówki. Istnieje wiele doskonałych firmy transportowe, które jest zgodne z zasadami biznesu, aby przetrwać obecny stan gospodarki. Poprzez adaptację i restrukturyzację, przetrwały 2008, który okazał się być jednym z najgorszych lat dla branży transportu ciężarowego w najnowszej historii.

Odnalezienie tych zadań trucking może zająć trochę dodatkowej pracy w tych dzisiejszych czasach, ale są tam. Długi czas, doświadczeni kierowcy wiedzą, dobre miejsca pracy kierowcy ciężarówki i chcą zachować tę informację dla siebie, z oczywistych powodów. To właśnie te firmy transportowe, które utrzymują Amerykę ruchu i nie zwracają uwagi na ten problem, który jest znany jako niedobór kierowców.

Allen Smith jest autorem prawda o Transport ładunków, Tak Masz Twój CDL … co teraz? i Najlepszy Truck Driving Praca – państwa przez państwa Guide. On jest najbardziej znanym orędownikiem pomoc studentom i nowe sterowniki i jest gospodarzem popularnego internetowego talk ładunków audycji radiowej, Truth About samochodowy „na żywo”

Artykuł dzięki: